Support for technology


 

Antistatické produkty

 

 V této sekci Vám nabízíme antistatické produkty (utěrky, oblečení, rukavice, obuv atd.) té nejvyšší kvality. Tyto antistatické produkty používají přední výrobci spotřební elektroniky, nebo počítačových komponentů.

Všechny produkty jsou vyráběné v třídách čistoty "Clean Room 10 000 - 100".

 

Při výrobě jednotlivých produktů jsou plněny ty nejvyšší systémové požadavky, tak aby bylo dosaženo té nejvyšší kvality výrobků.

 

 

 “Cleanroom” Čistící utěrky - výrobní proces

Surový Materiál Laserové řezání & Utěsnění Cleanroom Praní Vytřídění nezpůsobilých výrobků Cleanroom Sušení Skládání & BaleníOpětovné vytřídění nezpůsobilých výrobků Testování Vakuování balení Hotové výrobky Odeslání k zákazníkovy

Co je vlastně “Cleanroom”?

Jedná se o pracovní prostředí ve kterém je kvalita vzduchu, teplota a vlhkost vysoce regulována z důvodů ochrany velmi citlivých zařízení před kontaminací. "Clean rooms" jsou velmi důležitou vlastností při výrobě silikonových čipů, hard disků a dalších technologií jako např. satelity nebo elektronika. Vzduch v "Clean room" je několikráte filtrován kvůli odstranění částeček nečistot a dalšího znečištění které mohou poškodit výrobu vysoce citlivých technologií.

Měření kvality vzduchu je popsána ve federálním standardu 209. "Clean room" je klasifikována jako "Třída 10.000" kde není více jak 10.000 částeček větších než 0,5 mikronů v každé kubické stopě vzduchu, "Třída 1.000" kde není více jak 1.000 částeček, "Třída 100" kde není více jak 100 částeček.

Lidé pracující v "Clean room" prostředí musí nosit speciální ochranné oděvy nazývané "bunny suits" které nevytváří prachové částečky a chrání atmosféro v místnosti před částečkami lidské kůže a vlasů.

 

 

 

 

Mikro utěrky

 

Polyesterové utěrky

 

Antistatické “Cleanroom” Utěrky

 

Netkané utěrky

 

Lepkavé rohožky

 

Lepkavé válečky

 

ESD Gumové rohožky

 

Antistatické oděvy

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám kdykoliv k dispozici na našich kontaktech.