Support for technology


Fólie pro změnu barvy laku

V této sekci najdete fólie pro změnu barvy vašeho auta, lodě nebo letadla, vše dle Vašeho přání a individuálního návrhu. Pro polepy nabízíme fólie předních firem jako HEXIS, ORAFOL, 3M atd.

Fólie mohou být v lesklé, nebo matné variantě, s dezénem i bez.

Velmi populární variantou je v nešní době tzv. "Karbonová fólie" kterou Vám můžeme nabídnout v různých provedeních v různých barvách od černé, přez bílou. zlatou, stríbrnou atd. ale i různou strukturu.

Neméně zajímavé jsou fólie přecházející z jedné do druhé barvy, nabo hned v několika barvách (tzv. měňavky). Zde je ohromnou výhodou možnost přelepení je jednoho poškozeného dílu narozdíl od laku který je mnohem dražší, ale v případě poškození je potřeba přelakovat celé auto, loď, letadlo atd.

Dále zde můžete nalézt fólie pro polepování světel a to jak předních tak zadních. Výhodou těchto fólií je jednoduchá instalace ale i snadné odlepení bezezbytků lepidla v případě potřeby. Proto se dají tyto fólie použít jak dlouhodobě tak i krátkodobě, jen například na tuningový sraz a po srazu můžete hned odlepip.

Další zajímavou variantou jsou fólie transparentní pro ochranu laku. Po nalepení této fólie dostává lak větší hloubku, lesk a je stejně jako u předchozích variant fólií i zároveň chráněn proti poškrábání. V případě, že se fólie na jakémkoliv díle odře, tento se přelepí a vše je hned jako nové.

 

Podívejte se do naší fotogalerie                                                       kompletní galerie

Plastové díly YAMAHA černý a bílý karbon     Celkový polep SUBARU Outback  

Plastové díly YAMAHA                       

 

Polep haubny FIAT Seichento                                     Polep Helmy Hockej

                          

 

Polep motorových plastů PEUGEOT                 Polep Al disků, kol

                        

 

BMW X6 M Power pruhy                                 AUDI S6 Polep světel ochranou fólií

                      

V případě Vašich dotazů nebo poptávky nás neváhejte kontaktovat na našich kontaktech