Support for technology


 

Výrobky firmy DR. ESCHERICH patří mezi špičku na trhu elektrostatických systémů, které jsou zároveň i cenově dostupné. Tato technologie nalézá uplatnění ve všech možných průmyslových odvětví, kde je potřeba čištění povrchu od staticky nabitých částic.

 

Téměř všichni výrobci a zpracovatelé se potýkají s požadavky vyšších kvalitativních standardů. Jako první si vždy každý zákazník všimne samotného povrchu. Stejně tak jako mnoho výrobních a dokončovacích procesů vyžaduje zvláště čisté povrchy.

Firma DR ESCHERICH GmbH. se zabývá již více než 35 let vývojem a výzkumem ve vztahu k odstranění nebo vyvarování se povrchového znečištění a neutralizace elektrostatických nábojů.  Široké portfolio standardních zařízení stejně tak jako porozumění elektrostatickým jevům a v neposlední řadě mnoho let spolupráce se strategickými partnery jsou hlavními důvody, proč jsme Vám schopni nabídnout finančně výhodné a zároveň zakázkové řešení, pro odstranění nechtěného znečištění. Toto jsou přednosti, které nás odlišují od naší konkurence.

katalog ke stažení

 

    Poskytujeme profesionální zákaznický servis. Naši zástupci mají rozsáhlé zkušenosti a specializace v oblasti řešení průmyslových problémů, díky čemuž jsou Vám schopni komplexně odpovědět na Vaše otázky.

 

Vyzkoušejte si nás!

Rádi si s Vámi domluvíme schůzku, pro detajlní představení systémů a možnost konzultace konkrétního projektu.

Pokud máte zájem o další informace nebo Vás zajímá cenová nabídka? Můžete nás kdykoliv kontaktovat.