Support for technology


O společnosti

    Naše společnost navazuje na dlouhodobé působení a zkušenosti především z leteckého a automobilového průmyslu. Díky čemuž jsme spolehlivým partnerem a dodavatelem různých druhů materiálů a služeb určených pro využití v moderních průmyslových technologiích.

    Cílem naší společnosti je nabízet našim zákazníkům jen ty nejkvalitnější služby a produkty v daném oboru.

    Využijte našich služeb a moderních metod k podpoře a zefektivnění i Vašich technologií a výroby.

    Náš profesionální personál je vám vždy plně k dispozici.

    Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb, stejně tak jako sledování trendů v dané oblasti. Důkazem je stále vzrůstající počet našich spokojených zákazníků.

    V rámci jednotlivých projektů zajišťujeme také dlouhodobou Partnerskou podporu, ale i na příklad zřizování bezpečnostních skladů

 

Technická podpora

 

    Našim standardem je ucelená podpora pro naše zákazníky.

    Spolupráce od prvopočátků jednotlivých projektů vede k návrhům použití nejvhodnějších materiálů a produktů pro danou operaci, nebo technologii.

    Vedle dodávek standardních výrobků zajišťujeme úpravu materiálů a produktů dle konkrétních zadání našich zákazníků jak pro maloobjemová tak i velkoobjemová, sériová řešení.

 
 
 

 Působení mimo českou republiku

Společnost Sf TECHnology se díky velmi široké oblasti působnosti rozhodla postupně rozšiřovat své aktivity i do zahraničí. V současné době spolupracujeme a dodáváme naše produkty a služby také zákazníkům v Německu či Polsku. V blízké budoucnosti  plánujeme rozšíření našich aktivit na další zahraniční trhy.

 

Základní dokumenty společnosti můžete najít zde.

 
 
 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.