O nás

Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb, stejně tak jako sledování trendů v dané oblasti. Důkazem je stále vzrůstající počet našich spokojených zákazníků jak v České Republice, tak v zahraničí.

V současné době má naše společnost své zákazníky na Slovensku, Německu, Itálii, Polsku, Slovinsku, Bulharsku, nebo Maďarsku. V rámci jednotlivých projektů zajišťujeme také dlouhodobou “Partnerskou podporu”, ale i na příklad zřizování bezpečnostních skladů.

 

Základní dokumenty společnosti můžete najít ZDE a ZDE.

Našim standardem je ucelená podpora pro naše zákazníky.

Spolupráce od prvopočátků jednotlivých projektů vede k návrhům použití nejvhodnějších materiálů a produktů pro danou operaci, nebo technologii.

Naše zkušenosti

  • Dlouholetá praxe jak v leteckém tak hlavně automobilovém průmyslu na pozicích Designer, vedoucí prototypové dílny, vedoucího sériového vývoje, vedoucí konstrukce a vývoje. Pro interiérové i exteriérové díly vyráběné z plastů, kompozitů, hliníku i kovu.
  • Práce na projektech jako L159 ALCA, nový bezpilotní prostředek UAV pro AČR, VW GOLF, BUGGATTI VEYRON, BENTLEY CONTINENTAL , MERCEDES BENZ S Classe, TOYOTA AYGO a mnoho dalších.

Ing. Milan Růžička
Managing Director

Milan Ruzicka SF TECHNOLOGIES
3M Sf TECHnology Dr. Escherich Sf TECHnology Enercon Sf TECHnology Scapa Sf TECHnology Tesa Sf TECHnology
Jméno
Telefon
Email
Dotaz
Sf TECHnology KANCELÁŘ
Sf TECHnology s.r.o. Smetanova 987, Bakov nad Jizerou
Sf TECHnology SÍDLO
Sf TECHnology s.r.o. U Borku 540, 293 06 Bradlec
© 2021 SFTechnology s.r.o.