Support for technology


Balící

Skupina jednostranně lepící pásek používaných především k zavírání kartonových krabic, zabezpečení zásilek. Pro lehčí a standardní zásilky se používají standardní balící pásky, pro těžší zásilky, nebo při požadavku pevnějšího uzavření se používají pásky vyztužené skelným vláknem.

Standardní pásky jsou k dispozici ve barvách hnědá a transparentní. K dispozici jsou rovněž další barevné varianty nebo potisknuté pásky dle přání zákazníka.

Specielní skupinou balících pásek jsou pásky BEZPEČNOSTNÍ. Tyto se používají pro balení nebo označení zásilek s cennějším obsahem. Po otevření takovéto zásilky, zůstává na povrchu barevný pruh s nápisem otevřeno v několika jazycích. Po odlepení nejde již páska přilepit zpět. Díky této technologii jsou zásilky dokonale chráněny. V případě, že dojde k otevření zásilky dá se velmi jednoduše zjistit ve které fázi transportu k tomuto otevření došlo.

 

V případě Vašeho zájmu o tento produkt nás neváhejte kontaktovat s Vaším požadavkem. Navrhneme pro Vás ten nejvhodnější produkt.