Support for technology


Revoluční značení podlah

    V této sekci Vám nabízíme "PERMASTRIPE RX" revoluční a dlouhodobé řešení pro značení skladových prostor a hal, stejně vhodné pro značení únikových cest.

 

Samolepící pásky jsou vyrobeny z velice kvalitního PVC se zkosenými hranami. Zadní strana pásky je překryta vrsvou silného adhesivního lepidla, které zabezpečí dokonalou adhezi. Bez složitých příprav, aplikací a zastavování provozu.

Poskytujeme 2 roky záruku.

Barevné varianty: žlutá, zelená, červená, bílá, modrá, oranžová, červeno-bílá, žluto-černá, fotoluminiscenční

 

 

TVAROVÉ PODLAHOVÉ ZNAČENÍ

Ideální řešení pro značení nejen místa na palety ve skladových prostorách. Samolepící tvary jsou vyrobeny z velice kvalitního PVC s protiskluzovým povrchem. Zadní strana je překryta vrsvou silného adhesivního lepidla. Dodáváme různé barevné odstíny, rozměry a tvary. min. odběr od 10 do 100 ks.

základní tvary značení:

"Kolečko"  Ø 90 mm

"Šipka"  Výška 90 mm

  "L"  200mm x 200mm

"T"  300mm x 200mm

"Křížek"  300mm x 300mm

"Podlahové kruhové značení" Ø 430 mm - Samolepící podlahové značení s protiskluzovým povrchem slouží k vyznačení nebezpečných úseků v halách, ve skladech, na schodech, atd. Další symboly, text a velikost na přání (min. oběr 100 ks při zakázkové výrobě).

 

V případě Vašeho zájmu o tento produkt nás neváhejte kontaktovat s Vaším požadavkem. Navrhneme pro Vás ten nejvhodnější produkt.