Support for technology


Stavebnice krbů

Stavebnice krbů jsou jedním z nejnovějších produktů firmy. Na trh byly uvedeny v roku 2005. Vyráběné z betonu největší jakosti stavebnice jsou charakterizované nezvyklou precizností. Stylizované jako přírodní kámen nebo cihla vytvářejí jedinečný klimat v každém interiéru: salónu, letním domu, restauraci, hospůdce, hotelu.

 

Tyto stavebnice vznikly na základě požadavků našich klientů, díky krbovým stavebnicím STEGU® si může každý vytvořit ve svém vlastním domě rustikální vesnickou chatu, myslivecký salónek, nebo středomořskou vilu.

 

Vysoká kvalita materiálů použitých při výrobě a inovativní technologický proces garantují bezpečné používání krbu a odolnost vůči vysokým teplotám vznikající uvnitř krbu. Stavebnice krbů STEGU® jsou přizpůsobené nejpopulárnějším krbovým vložkám které jsou k dostání na trhu.

Velká výhoda stavebnice je jednoduchá a precizní montáž. Dokonalý montážní návod, správně očíslované jednotlivé díly stavebnice způsobují, že montáž stavebnice se stává jednoduchou a velmi příjemnou činností.

 

V naší nabídce můžete nalézt:

Carmen          Celina

Isabell            Victoria II