Enercon

Enercon je celosvětovým leaderem ve výrobě systémů pro úpravu povrchu, přidružené podpory a zařízení.

Společnosti v průmyslu tiskařském, povrchových úprav, laminačním , automobilovém, nebo elektrotechnickém se spoléhají na Enercon, který jim vždy poskytne řešení přípravy povrchu, funkční pro aktivaci různých materiálů.

PROČ vybrat indukční uzavírání obalů? Hermetické, indukční uzavírání zabraňuje úniku obsahu, dává možnost evidence a chrání čerstvost produktu.

 • Proč si vybrat Enercon? – naše společnost je světovou jedničkou v oblasti indukčního uzavírání obalů. Technologie „Super Seal™” již uzavřela více než 50 mlrd balení po celém světě. Od manuálních systémů až po vysoce vyspělé výrobní linky .
 • Našim cílem je dosáhnout perfektní kvality při uzavírání a nejlepší možnou podporou v tomto průmyslu. Od samotného testování indukčního zavírání až po servisní podporu, Vám pomůžeme dosáhnout perfektní indukční uzavření obal, které veden ke zvýšení produktivity a ochraně Vaší reputace.
 • Enercon je globálním expertem v oblastech jako potraviny, nápoje, mlékárenský, farmaceutický, zdravotní, kosmetický, chemický a jiná obalová, průmyslová odvětví. Naši velmi zkušení a oddaní pracovníci jsou Vám k dispozici pro úspěšné instalace a aplikace indukčního uzavírání.
 • Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace, nebo nabídky pro Váš další projekt.
 • Bližší informace prosím klikněte ZDE
 • V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na našich kontaktech.
přečíst více
 • Systémy pro aktivaci povrchu koronou zvyšují povrchovou energii filmů, fólií a papíru pro zlepšení smáčivosti a adheze inkoustů, laminací a lepidel
 • Kontaktujte nás pro navržení systému na Vaše požadavky a využijte tak naše široké zkušenosti. Naše odborné znalosti aplikací vycházejí z tisíců instalací provedených na celém světě. Naše vysoce výkonné keramické elektrody & unikátní systém pokrytí role optimalizuje samotný proces aktivace a minimalizuje případné aplikační problémy pro tisk, laminace & lakování
 • Vyzkoušejte Enercon.
 • Bližší informace prosím klikněte ZDE
 • V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na našich kontaktech
přečíst více

Referenční zakázky

Celkové úspory ve výši 27k€ na materiálu a až 42k€ na lidské práci za rok.

přečíst více

Tiskneme z materiál? PLA nebo ABS jak jednotlivé díly tak menší série.

přečíst více

Vvýroba prototypu pomocí 3D tisku.

přečíst více

Novinky

Rozhodli jsme se pro 3D tisk masek na naší 3D tiskárně.

přečíst více

Naše společnost se účastnila MSV v Brně 2017 kde jsme prezntovali IONIZAČNÍ a ČISTÍCÍ systémy firmy DR ESCHERICH a systémy pro AKTIVACI POVRCHU PLAMENEM, PLAZMOU a KORONOU od firmy ENERCON.

 

přečíst více
3M Sf TECHnology Dr. Escherich Sf TECHnology Enercon Sf TECHnology Scapa Sf TECHnology Tesa Sf TECHnology
Jméno
Telefon
Email
Dotaz
Sf TECHnology KANCELÁŘ
Sf TECHnology s.r.o. Smetanova 987, Bakov nad Jizerou
Sf TECHnology SÍDLO
Sf TECHnology s.r.o. U Borku 540, 293 06 Bradlec
© 2021 SFTechnology s.r.o.