Lepící pásky

Nabízíme jednostranné i oboustranné lepící pásky, ochranné folie všech typů, tvarové výseky a laminaci materiálů od předních výrobců 3M, TESA, SCAPA a dalších. Kvalitní produkty a servis je pro nás standardem, v nejkratších termínech, jak pro sériovou tak zakázkovou výrobu.

Naše široké znalosti, usnadňují výběr produktu, umožňují zvýšení produktivity, současně se snížením nákladů a zmodernizováním výrobních metod, nebo implementací nových výrobků.

Sloužící především k dočasné ochraně citlivých povrchů při manipulaci nebo transportu. Tyto fólie jsou vyráběny z různých materiálů, v různých tloušťkách s rozdílnou přilnavostí a různých barevných provedeních.

přečíst více

Skupina různorodých lepících pásek od velmi tenkých až po silné pěnové, dovolující vytvořit spoje o velmi vysokých parametrech, nahrazující lepidlo nebo mechanické elementy (nýty, šrouby, sváry). Rádi Vám pomůžeme s výběrem té nejideálnější varianty pro Vaší aplikaci.

přečíst více

Je skupina pásek skládajících se z nosiče a lepidla naneseného z jedné strany, lišících se mezi sebou určením, materiálem nosiče a druhu lepidla. Jedná se především o balící pásky, maskovací, označovací, Al, nebo protiskluzové pásky.

přečíst více

Slouží k označování jednotlivých dílů nebo balení pro jednodušší identifikaci. Vyrábí se z různých materiálů s různými lepidly dle specifikace a určení. Jedná se především o papírové etikety, thermo etikety, plastové etikety a visačky. Dle požadavků k etikám doporučíme nejvhodnější WAX pásky pro kvalitní tisk.

přečíst více

Referenční zakázky

Celkové úspory ve výši 27k€ na materiálu a až 42k€ na lidské práci za rok.

přečíst více

Tiskneme z materiál? PLA nebo ABS jak jednotlivé díly tak menší série.

přečíst více

Vvýroba prototypu pomocí 3D tisku.

přečíst více

Novinky

Rozhodli jsme se pro 3D tisk masek na naší 3D tiskárně.

přečíst více

Naše společnost se účastnila MSV v Brně 2017 kde jsme prezntovali IONIZAČNÍ a ČISTÍCÍ systémy firmy DR ESCHERICH a systémy pro AKTIVACI POVRCHU PLAMENEM, PLAZMOU a KORONOU od firmy ENERCON.

 

přečíst více
3M Sf TECHnology Dr. Escherich Sf TECHnology Enercon Sf TECHnology Scapa Sf TECHnology Tesa Sf TECHnology
Jméno
Telefon
Email
Dotaz
Sf TECHnology KANCELÁŘ
Sf TECHnology s.r.o. Smetanova 987, Bakov nad Jizerou
Sf TECHnology SÍDLO
Sf TECHnology s.r.o. U Borku 540, 293 06 Bradlec
© 2021 SFTechnology s.r.o.