Support for technology


Lepící pásky

 

    Největšími uživateli lepidel a lepících pásek  jsou bezpochyby průmyslové společnosti. Naše společnost působící v této oblasti nabízí jednotlivým zástupcům průmyslu návrh, výrobu a dodání těch nejlepších materiálů pro potřebu daného provozu při zohlednění všech požadavků.

    K dispozici máme stovky druhů lepících pásek, fólií a lepidel od předních výrobců jako ,, , a mnoho dalších, společně s jejich technickou podporou.

Naše široké znalosti, usnadňují výběr produktu, umožňují zvýšení produktivity, současně se snížením nákladů a zmodernizováním výrobních metod, nebo implementací nových výrobků.

Trendem dnešní doby je implementace nových, efektivnějších, vydatnější a zároveň méně náročných technologií. Každá výrobní společnost se maximálně stará aby její výrobky byly z každého pohledu moderní a konkurenceschopné. Naše společnost Sf TECHnology s.r.o. pomáhá nejen radou, ale i další podporou našim partnerům, kteří si vybraly námi nabízená řešení pro průmysl.

Obracejte se s důvěrou na naší společnost a my uděláme vše pro to, abychom Vám mohli nabídnout ten nejlepší produkt pro Vámi požadované podmínky.

Lepící pásky by se daly jednoduše rozdělit na.:

1) Jednostranně lepící

2) Oboustranně lepící

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám kdykoliv k dispozici na našich kontaktech.