Support for technology


Díky našim více jak 10ti letým zkušenostem s vedením projektů především z automobilového průmyslu, jsme schopni zajistit technickou podporu v jakékoliv fázi vývoje, nebo výroby. Nabízíme optimalizaci a vedení projektů v podobě projekt managementu či konzultací ve všech jejich fázích od

- DESIGNU 

- VYTVÁŘENÍ PROJEKTOVÝCH TÝMŮ

- KONTROLOVÁNÍ STAVU PROJKTU A DODRŽOVÁNÍ HARMONOGRAMU

- IMPLEMENTACE PROJEKTU DO VÝROBNÍHO ZÁVODU

- PŘÍPRAVA NA "SOP" (start of production)

- V PRŮBĚHU SÉRIOVÉ VÝROBY

- po PŘÍPRAVU NA "EOP" (end of production)

Během přípravy projektu zajišťujeme pomoc při výběru a přizpůsobení metodiky vedení projektu, nebo postavení projektu na systému zákazníka, vytváření struktury projektového týmu, stanovení odpovědností v projektovém týmu a obsazení těchto pozic příslušnými pracovníky.

Pro vedení projektů nabízíme vedoucí projektu s bohatými zkušenostmi z velkých OEM projektů vedených na základě interních systémů našich zákazníků. Zákazníkům, kteří interní systém pro vedení projektů nemají, jsme schopni doporučit některou ze standardních metodik či navrhnout metodiku dle jejich potřeb.

 

Dále poskytujeme.:

- IMPLEMENTACE ZMĚNOVÉHO ŘÍZENÍ

- ŘÍZENÍ ZMĚN

- ANALÝZU PROBLÉMŮ

- NÁVRHY ŘEŠENÍ A ZLEPŠENÍ

- IMPLEMENTACE ŘEŠENÍ AZLAPŠENÍ

U každé změny je důležité její sledování, sběr dat, vyhodnocení a možnost zpětného dohlednání pro další použití v systému "Lessons Learned".

Pro zdárné ukončení každé změny je velmi důležité provést důkladnou analýzu daného problému a najít pravou příčinu daného problému namísto tzv. hašení požáru bez znalosti příčiny.

I v této oblasti jsme schopni nabídnout dlouholeté zkušenosti z velkých i menších změn vedených na základě interních předpisů a systémů našich zákazníků. Stejně tak jako implementace nového systému pro provádění těchto změn.

 

V průběhu naší dosavadní praxe jsme pracovali jak na interiérových, tak exteriérových, plastových i hliníkových dílech, pro přední automobilové výrobce.

Podívejte se na projekty, naše reference, na kterých jsme pracovali.:

- REFERENCEDále mnabízíme podporu našich expertů s mhonaletou zkušeností se speciálními technologiemi

- FLAMBOVÁNÍ

- PĚNOVÁNÍ

- ŘEZÁNÍ LASEREM

- SVÁŘENÍ PLASTŮ

- FRÉZOVÁNÍ PLASTŮ